444 63 78
Kullanıcı Kullanıcı girişi veya kullanıcı kayıdı Üye ol
Email :
Parolanız :
TURTurk_FlagENenglish_flag
Duyurular
Seslendirme Ürünleri 07.06.2020

Fiyat Listelerimiz Güncellenmektedir..

Otomasyon Ürünleri 29.05.2018

Otomasyon Çözümlerimiz ve Otomasyon ürünlerimizi görmek için otomasyon sistemleri linkimize tıklayınız. 444 6 378

Anons Ürünleri 07.06.2020

Fiyat Listelerimiz Güncellenmektedir.

Sipariş Formu 29.05.2018

Sitemiz üzerinden sipariş formu gönderebilirsiniz. 444 6 378

Tatil Sitesi Anons Sistemleri

Sistemin Tanımı ve Kullanım Alanları    Sistem yayın merkezinde kullanılan Sabit Anons Vericisi ile ses yayının yapılacağı alana konulacak Anons Alıcı Birimlerinden oluşur.

 

    Kablosuz Ses Yayın Sistemi yerleşim birimleri Tatil köyleri veya tatil sitesi gibi geniş açık alanlarda merkezden uzak noktalara anons yapmak amacıyla kullanılır.

 

Sistemin Üstünlükleri    Kablosuz Ses Yayın Sisteminde güvenli bir ses yayını yapabilmek için DTMF şifreleme sistemi kullanılmıştır. Sabit Merkez Telsizi yalnızca kullanıcıya bildirilen 8 haneli bir şifre (Kullanıcı tuş takımı ile kendi isteği doğrultusunda değiştirebilir) ile korunmuştur. Böylece kötü amaçlı kişilerin ses yayın sistemine müdahale ederek kullanıcının isteği dışında kullanması engellenmiştir.

 

     Ses Yayın Alıcı birimlerinde her bir alıcının birim ve sistem kimlik numarası vardır. Sabit Merkez Telsizinden gelen kimlik bilgilerini kendi kimlik bilgileri ile karşılaştırır ve kimlik bilgisi doğru ise ses yayın bilgilerini hoparlöre aktarır. Ton susturmalı cihazlar gibi kendiliğinden açılarak çevreye kesinlikle gürültü vermezler.

 

     Bu sistemde kullanılan tüm ürünlerin ar-ge ve üretimi, sistem ve elektronik mühendislerimiz tarafından laboratuvarlarımızda gerçekleştirilmektedir.

 

    Sistemin projenlendirilmesi, gereken izin prosedürlerin tamamlanması, sistemin kurulması ve satış sonrası bakım-onarım hizmetleri firmamızın deneyimli teknik personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Sistemin Kurulumu :    Kamu kuruluşları ile gerçek ve tüzel kişiler kablosuz anons Sistemi kurma taleplerini firmamıza ilettiklerinde;

  • Teknik personelimiz tarafından, sistemin kurulacağı alanın coğrafik ve fiziki koşulları incelenerek ürün çeşitleri ile miktarları belirlenir.
  • Belirlenen ihtiyaçlara göre sistem mühendislerimiz tarafından projelendirilir.
  • Sistem, teknik personelimiz tarafından projeye uygun olarak kurulur.
  • Sistem sorumlularına kullanılan ürünlerin garanti belgeleri, tanıtım ve kullanım kılavuzları teslim edilir.
  • Teknik personelimiz tarafından Sistem kullanıcılarına eğitim verilir.

Sistemde Kullanılan Ürünler :