444 63 78
Kullanıcı Kullanıcı girişi veya kullanıcı kayıdı Üye ol
Email :
Parolanız :
TURTurk_FlagENenglish_flag
Duyurular
Seslendirme Ürünleri 07.06.2020

Fiyat Listelerimiz Güncellenmektedir..

Otomasyon Ürünleri 29.05.2018

Otomasyon Çözümlerimiz ve Otomasyon ürünlerimizi görmek için otomasyon sistemleri linkimize tıklayınız. 444 6 378

Anons Ürünleri 07.06.2020

Fiyat Listelerimiz Güncellenmektedir.

Sipariş Formu 29.05.2018

Sitemiz üzerinden sipariş formu gönderebilirsiniz. 444 6 378

Hakkımızda;

       Firmamız MERT Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1993 yılında seslendirme sistemleri imalatı ve montajı yapmak için kurulmuştur.


       MERT, 1996 yılında kablosuz anons sisteminin Ar-Ge sini tamamlayarak, Telsiz Genel Müdürlüğünün yönetmeliklerindeki standartlara uygun olarak üretimine geçmiştir. İlk olarak bir model ile sadece belediyelere hizmet verebilirken, günümüzde üç ayrı model ile Askeri Birlikler, Müftülükler, Tatil Köyleri, hastaneler gibi birbirlerinden farklı sahalardaki seslendirme ve haberleşme ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.


       MERT, 2000 yılında, Pazarlama ve Ar-Ge bölümünün çalışmaları sonucu Telsiz Otomasyon Sistemlerinin (SCADA) üretimine de başlamıştır.


       Mert Elektronik; kurulduğu günden itibaren teknolojideki gelişmeleri takip etmeyi ve dünya standartlarında üretim yapmayı ilke olarak benimsemiş, programlı bir şekilde müşteri ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Bugün modern elektronik cihaz ve sistemler geliştiren, üreten, tesis eden , pazarlayan ve satış sonrası hizmetlerini yürüten bir kuruluş haline gelmiştir.


       Mert Elektronik; 2005 yılında Kurumlaşma ve Standardizasyon ilkeleri doğrultusunda ISO 9001 ve CE çalışmalarını tamamlamış ve belgelendirmiş bir kuruluş haline gelmiştir. Geniş bayii ve satış sonrası ağlarıyla siz saygıdeğer müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır.


Misyonumuz;

       Mert Elektronik, ulusal ve uluslar arası ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılayan, ulaştığımız belirgin farklılıklarımızla Türkiye'de sektörünün önde gelen elektronik firmalarından biridir.


Vizyonumuz;

       2000'li yıllarda elektronik alanında kabul gören yeni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir üretim ve servis ağı yaratmaktır. Müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası servis ağıyla güvenilir hizmet sunan şirketimiz MERT ELEKTRONİK' in öncelikli hedefi Türkiye ve Avrupa çapında başarılı olmaktır.


Kalite Politikamız;

       MERT ELEKTRONİK olarak, elektronik sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayı ilke olarak benimsemekteyiz.


       Üretimden, montaja; satıştan, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerimizle müşteri memnuniyetini temel ve başlıca hedefimiz olarak görerek, kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak iyileştireceğiz.

Belgelerimiz


CE Belgesi

Firmamız, 2005 yılından itibaren ürettiği ürünleri gerekli testlerden geçirerek Avrupa Uygunluk Deklarasyonu yayınlamıştır.
CE

Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Yetki Belgesi(T.C. SANAYİ BAKANLIĞI)

CE

Sanayi Sicil Belgesi (T.C. SANAYİ BAKANLIĞI)

CE
TSE Belgesi TSE Belgesi
Marka Tescil Belgesi Marka Tescil Belgesi
Yetki Belgesi               Yetki Belgesi